top of page

O NÁS

ATST

je rodinná firma působící na českém trhu od roku 1995, specializující se na americké vozy.

PRAGUE 

'95

scan0005s.jpg
scan0005g.jpg

 NEW

YORK

​'99

Majitel firmy založil ATST na konceptu amerického auto repair shopu, ze kterých od mládí získával zkušenosti při cestách do New Yorku a Missouri za přáteli z Čech, kteří svůj nový život po emigraci zasvětili místním automobilům. 

AMERICAN CAR SPECIALIST

scan0007LL.jpg
scan0005f.jpg
scan0007A.jpg

Po letech zkušeností a konstantního získávání znalostí domácího i světového automobilového průmyslu napříč generacemi Vám můžeme nabídnout kvalitní služby v oblasti oprav, servisu, prodeje, pronájmu a konzultace ohledně amerických vozů a automobilů jako takových.

Jak je známo, automobily nejsou jednorázová investice, a pro kvalitní užití těchto produktů je potřeba věnovat vozům určitou péči, která je velmi individuální a komplexní.  Pro mnohé může mít automobil navíc odlišný a jedinečný význam. Pro někoho vyvolávají vozy emoce, adrenalinu, nadšení, radosti z jízdy, estetickou uspokojenost, pocit vysokého společenského postavení nebo je jen považují za pouhý prostředek k dopravě. Pro nás vozy vždy v samotném základu představovali jednoduchý ale velmi zásadní faktor, svobodu a …

IMG_7090.jpeg

#MUSCLECARS

IMG_0489.jpeg

#WELCOME

Ať už pro Vás tedy vůz představuje některou z těchto či jiných funkcí, při návštěvě ATST Vám dopřejeme co nejosobnější přístup a najdeme spolu nejefektivnější a nepraktičtější řešení právě pro Vás, Váš životní styl a Váš vůz. 

bottom of page